O nas
 

 

 

Czym wyróżniamy się na tle innych marek ubrań dziecięcych!

 

Banana Kids pachnie bananami! Jeśli chociaż na moment zamkniesz oczy, zobaczysz Kalifornię i bieganie po plaży. Chcemy, żeby najmłodsi czuli wiatr we włosach, słońce na buziach, słysząc szum fal. Lubimy patrzeć na szczęśliwe dzieci, na zabawę, na ich radość. I sami chcemy słyszeć szum fal, zagłuszany przez beztroski śmiech!

 

Jacy jesteśmy?

 

Banana Kids to marka wesoła jak dzieci z natury, pogodna i odważna. Idzie swoją drogą, naturalnie, swobodnie. Jest pełna luzu. Nasze oryginalne ciuchy dla dzieci pozwalają zmierzać w podskokach w stronę nonszalanckiej elegancji, stylowego nieładu, radosnej twórczości. Ubieramy dzieci, ale im nie przeszkadzamy w byciu sobą. Banana Kids to pełnia naturalnej ekspresji.

 

Jak pracujemy, przygotowując odzież dziecięcą do naszego sklepu online?

 

Wszystkie ubrania dla dzieci są testowane przez ich samych. Wszelkie uwagi wraz ze spostrzeżeniami dorosłych są ważnymi wskazówkami przy projektowaniu, a następnie samej produkcji. Podstawą działania w Banana Kids jest kreatywność, solidność oraz praca nad doskonaleniem każdego z małych szczegółów wykończenia.

 

Ubieramy najmłodszych tak, jak sami to robimy – czyli stawiamy na wygodę, bycie modnym. Jesteśmy producentem oryginalnych ubrań dla dzieci przyjaznych środowisku – bo świat, w którym żyjemy, jest tylko “pożyczony” od dzieci – kiedyś im go przekażemy. Uczymy szkrabów szacunku – dla innych, środowiska, całego świata. Pokazujemy, że powinny wierzyć w siebie – podążać za marzeniami. Dlaczego? Bo produkowanie ubrań jest naszym spełnionym celem. Odzież dziecięca dla dziewczynek i chłopców w sklepie Banana Kids jest bardzo bezpieczna – nie zawiera toksycznych substancji chemicznych. Szyjemy z wielką starannością – my też nie lubimy gryzących metek, więc nie dodajemy ich do odzieży dziecięcej. Premium – to dla nas coś więcej niż jakość. Z dbałością podchodzimy nawet do guzików czy zamków, bo świadczy to o czymś więcej niż byciu ponadprzeciętnym.

 

W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu poprzez formularz kontaktowy, pod adresem e-mail kontakt@bananakids.pl lub telefonicznie – +48 693 661 161.

 

Serdecznie zapraszamy!

 

Załoga sklepu dziecięcego online

BANANA KIDS


 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl