O nas
 

 

 

Co nas odróżnia od innych marek odzieży dziecięcej!

 

Banana Kids pachnie bananami! Jeśli na chwilę zamkniesz oczy, zobaczysz Kalifornię i bieganie po plaży. Chcemy, aby najmłodsi odczuwali wiatr we włosach, słońce na ich twarzach, słyszeli szum fal. Lubimy patrzeć na szczęśliwe dzieci bawiące się z radością. Chcemy też usłyszeć odgłos fal, zagłuszonych beztroskim śmiechem!

 

Jacy jesteśmy?

 

Banana Kids to marka tak wesoła jak dzieci, wesoła i odważna. Idzie własną drogą, naturalnie, swobodnie. Jest pełna swobód. Nasze oryginalne, dziecięce ubrania pozwalają skoczyć w kierunku nonszalanckiej elegancji, stylowego nieładu i radosnej kreatywności. Ubieramy dzieci, ale nie przeszkadzamy im być takimi, jakimi są. Banana Kids to pełnia naturalnej ekspresji.

 

Jak pracujemy nad przygotowaniem odzieży dziecięcej do naszego sklepu internetowego?

 

Wszystkie ubrania dziecięce są testowane przez dzieci. Wszystkie uwagi, wraz z obserwacjami dorosłych, są ważnymi wytycznymi do projektowania i późniejszej produkcji. Podstawą Banana Kids jest kreatywność, niezawodność i praca nad dopracowaniem każdego najmniejszego szczegółu naszej odzieży.

 

Ubieramy najmłodszych jak dorośli, stawiamy na komfort i modę. Jesteśmy producentem oryginalnych, przyjaznych dla środowiska ubrań dla dzieci - ponieważ świat, w którym żyjemy, jest "pożyczony" od dzieci - przekazujemy go im w przyszłości. Uczymy szacunku - inni, środowisko, cały świat. Pokazujemy, że powinni wierzyć w siebie - podążać za swoimi marzeniami. Czemu? Ponieważ produkcja odzieży jest naszym celem. Odzież dziecięca dla dziewczynek i chłopców w sklepie Banana Kids jest bardzo bezpieczna - nie zawiera toksycznych chemikaliów. Szyjemy je z wielką starannością - nie lubimy drażniących metek, więc nie zakładamy ich na odzież dziecięcą. Premium to dla nas coś więcej niż tylko jakość. Nawet guziki lub zamki wybieramy ostrożnie, ponieważ dowodzi to czegoś więcej niż bycia ponadprzeciętnym.

 

W razie pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt za pośrednictwem formularza kontaktowego, na adres kontakt@bananakids.pl lub telefonicznie +48 693 661 161.

 

Serdecznie zapraszamy!

 

Zespół sklepu internetowego dla dzieci

BANANA KIDS


 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl